ENVI-PAK na Bažant Pohoda s EKO fotosúťažou
Najväčší a najčistejší hudobný festival na Slovensku Bažant Pohoda sa tento rok koná v dňoch 11

Najväčší a najčistejší hudobný festival na Slovensku Bažant Pohoda sa tento rok koná v dňoch 11. – 13. júla 2013 tradične na Trenčianskom letisku. Ak si fanúšikom takýchto podujatí, aj vďaka tebe môže byť ešte čistejší a ekologickejší. Je to jednoduché. Prilož ruku k dielu a hlavou rozmýšlaj, kam s odpadom. Neváhaj a príď sa odfotiť do plag%C3%A1t%20na%20webnášho stánku na Bažant Pohoda, alebo zaves svoju ekofotku na Facebook a daj odpadu druhú, viditeľnú šancu. Za svoj zodpovedný prístup od nás dostaneš odmenu. Nakoniec možno vyhráš aj skvelý ekodarček!

Vytriedený odpad aj vďaka tebe dostane druhú šancu. Neskončí na skládke, ale poputuje k spracovateľom a bude žiť nový život. Možno práve tvoja fľaša od minerálky bude v ďalšom živote novou flísovou bundou. Návod „ako na to“ bude na všetkých kontajneroch a v letákoch.

V sektore neziskoviek, medzi obrovským kontajnerom a vlajkou ENVI-PAK, ti urobíme ekoportrét, aby každý videl, že ľudia sa vedia správať ekologicky kedykoľvek a kdekoľvek. Staň sa ekofotografom, cvakni mobilom svoju ekologickú aktivitu a ekofotku zaves na našu fanpage. Čím viac ekofotiek ostatným ukážeme, tým skôr pochopia, že ekológia nie je len móda, ale životný štýl, na ktorom nám všetkým záleží.

Zo všetkých fotiek budeme žrebovať výhercov ekodarčekov!