Urobte niečo pre životné prostredie a vyhrajte!
Deň Zeme, ktorý tento rok padol na nedeľu, sme oslávili odštartovaním motivačného projektu pre všetkých, ktorí si uvedomujú, že naša Zem nemá len svoj jeden deň v roku, ale mala by mať 365 (tento rok dokonca 366) dní

vyhraj_kolobezkuDeň Zeme, ktorý tento rok padol na nedeľu, sme oslávili odštartovaním motivačného projektu pre všetkých, ktorí si uvedomujú, že naša Zem nemá len svoj jeden deň v roku, ale mala by mať 365 (tento rok dokonca 366) dní. Prostredníctvom populárnej sociálnej siete Facebook sme symbolicky na Deň Zeme vyzvali ľudí, aby urobili niečo ekologické a pochválili sa tým. Všetci návštevníci budú môcť pridávať projekty na facebookovej stránke ENVI-PAK Zelený bod  po kliknutí na banner VYHRAJ a tiež hlasovať  za uskutočnený projekt, ktorý sa im zdá najzmysluplnejší, najoriginálnejší, či najsympatickejší. Víťaz i jeden z hlasujúcich budú odmenení – ako inak – ekologickým darčekom – trojkolobežkou, ktorej používanie nielen že neznečisťuje životné prostredia, ale je aj zdravé.

Súťaž potrvá do konca mája 2012 a víťazov oznámime opäť symbolicky, na Deň životného prostredia, ktorý bude 5. júna.

Na facebookovej stránke ENVI-PAK Zelený bod  bude možné nájsť množstvo zaujímavých zelených informácií a inšpirovať sa.

Zapojte sa i vy, urobte niečo pre životné prostredie a prihláste sa do súťaže. Možno práve váš projekt osloví ostatných. Nebojte sa vyzvať svojich priateľov, aby za váš projekt hlasovali, alebo hlasujte za ten, ktorý najviac osloví vás.