26. 01. 2024
Článok

ENVI - PAK opäť ocenený značkou kvality Superbrands

ENVI - PAK  opäť ocenený značkou kvality Superbrands

OZV ENVI - PAK už siedmy raz po sebe získala pečať kvality Superbrands, ktorá odráža silu, zodpovednosť a vytrvalosť ocenených spoločností a ich schopnosť posúvať hranice a neustále nachádzať nové riešenia. 

Komisia expertov Business Brand Council v programe Slovak Superbrands už vyše desaťročie udeľuje prestížnu cenu Business Superbrands Slovakia. TOP značky vyberajú profesionáli z oblasti biznisu, komunikácie, marketingu, médií a marketingového výskumu. Hodnotia ich podľa vopred definovaných kritérií, akými sú známosť, budovanie značky, inovácie či prestíž.

 „Tešíme sa z prejavu uznania komisie expertov o to viac, že je to už siedme ocenenie v rade. Vnímame ho aj ako obrovský pocit zodpovednosti a je pre nás záväzkom pokračovať v nastolenom trende – byť lepší, inovatívnejší, udržateľnejší,“ vyjadrila radosť z ocenenia a víziu generálna riaditeľka OZV ENVI - PAK, Hana Nováková.
Medzinárodný program oceňovania značiek Superbrands je najuznávanejšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia obchodných značiek. Viac ako 20 rokov hľadá a oceňuje tie najlepšie z najlepších značiek vo viac ako 90 krajinách sveta. Pečať Superbrands sa za viac ako 10 rokov stala na slovenskom trhu synonymom pre značky so špecifickým postavením, vynikajúcim renomé a jedinečným produktom. Spoločnosti sa do výberu Superbrands nenominujú, nedá sa do neho prihlásiť.