Referencie
Spoločnosť adidas Slovakia, s.r.o. pristupuje ku svojim produktom zodpovedne vo všetkých fázach ich životného cyklu, vrátane likvidácie odpadov z obalov. Preto podporujeme správne triedenie a snažíme sa k tomu viesť aj našich spotrebiteľov. Sme radi, že môžeme plne dôverovať oprávnenej organizácii ENVI-PAK, ktorá pre nás zabezpečuje spätný odber odpadov z obalov. Z dôvodu vysokej odbornej úrovne a poskytovania nadštandardného servisu je pre nás ENVI-PAK dlhodobým a serióznym partnerom.
adidas Slovakia
Spoluprácu so spoločnosťou ENVI – PAK hodnotíme ako veľmi príjemnú. V prípade akýchkoľvek dotazov alebo otázok sa na nich neváhame obrátiť a môžeme sa na nich spoľahnúť. Kvartálne výkaty na vypĺňanie sú vždy prehľadné.
Dr. Max
Spolupráca so spoločnosťou ENVI - PAK nám prináša bezproblémové riešenia v odpadovom hospodárstve. Máme istotu, že si plníme všetky legislatívne požiadavky. Spoločnosť ENVI - PAK nám pomáha prispieť k ochrane životného prostredia. Svojím profesionálnym a odborným prístupom nám vedia vždy poradiť.
Lucka - Tvoj vodný anjel
Spoločnosť ENVI - PAK, a. s., ako najdlhšie pôsobiaca oprávnená organizácia na Slovensku pre zebezpečovanie triedeného zberu odpadov, jeho zhodnocovanie a recykláciu, je silným a spoľahlivým partnerom pre našu spoločnosť COAVIS SLOVAKIA, s. r. o. už od roku 2016. Profesionálny prístup a efektívne služby v podobe elektronického podávania výkazov, pravidelné informácie o legislatívnych zmenách, odborné semináre, školenia ale aj prepočty úspory emisií a CO2 tvoria zo spoločnosti ENVI-PAK silného partnera. Prostredníctvom tímu odborníkov nám neustále pomáha efektívne podporovať plnenie povinností , monitorovať vplyvy našej spoločnosti, a dbať na ochranu životného prostredia. Za proaktívny prístup by sme sa touto cestou chceli poďakovať pani Viere Kubovej, s ktorou vždy nachádzame príjemnú a užitočnú komunikáciu ohľadom našej spolupráce.
COAVIS SLOVAKIA, s.r.o.
Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s profesionály ze společnosti ENVI - PAK. Oceňujeme zejména jejich proklientský přístup, vysokou odbornou zdatnost, profesionální přístup a ochotu. Díky odborným seminářům ENVI-PAK a pravidelnému kontaktu s jeijch týmem jsme včas informování o všech důležitých legislativních změnách v oblasti odpadového hospodářství.
3M East Europe Region
Sme jedným z najväčších výrobcov a distribútorov cukroviniek a žuvačiek na svete. Vytvárame nápadité produkty našich značiek, ktoré robia radosť deťom i dospelým vo viac ako 150 krajinách. V rámci svojej environmentálnej politiky dodržiavame všetky normy dané európskou legislatívou a práve z uvedeného dôvodu si vážime spoluprácu s OZV ENVI - PAK, ktorá pre nás zabezpečuje zber, zhodnocovanie a recykláciu odpadov z obalov. Okrem iného nám spoločnosť ENVI - PAK poskytuje odborné poradenstvo, zabezpečuje školenia a informuje nás o zmenách v zákonoch týkajúcich sa odpadov z obalov. ENVI - PAK je pre nás spoľahlivý partner v plnení povinností vyplývajúcich z platnej legislatívy, vážime si jej odbornosť, flexibilitu a pozitívny prístup k zákazníkom.
Perfetti Van Melle Slovakia, s.r.o.
So spoločnosťou ENVI - PAK, a. s spolupracujeme na slovenskom trhu už niekoľko rokov a aj prostredníctvom týchto riadkov by sme sa chceli ENVI - PAKU poďakovať za mimoriadne profesionálny prístup, ktorý nám pomáha napĺňať jeden z našich najdôležitejších cieľov - správať sa environmentálne k nášmu životnému prostrediu. Spoločnosť ARIES operuje na európskych trhoch už vyše 25 rokov. História spoločnosti začala v roku 1991, kedy sa jej zakladatelia vrhli do smelého podnikateľského plánu vybudovať na zelenej lúke výrobňu pančuchového tovaru, a to v podkrkonošskej obci Studenec.. Okrem našich produktov a služieb je potrebné tiež zabezpečiť, aby sa odpad, ktorý vznikne, bezpečne zlikvidoval a nezaťažoval životné prostredie. Na Slovensku sa nám to darí zabezpečiť práve vďaka ENVI - PAKU.
ARIES, a.s.
Spolupráca so spoločnosťou ENVI - PAK je na veľmi dobrej úrovni. Vysoko pozitívne hodnotím aj komunikáciu s nimi, ich prístup je veľmi ústretový, požadované informácie a poradenstvo v prípade potreby sú veľmi rýchle a včasné. U nás v závode Levické Mliekarne, a.s. bol vykonaný aj audit spoločnosťou ENVI - PAK v zastúpení pána Bakovku, ktorý prebehol na vysokej poradenskej a informačnej úrovni.
Levické Mliekarne, a.s.
V spoločnosti Borealis L.A.T Slovakia s.r.o. poskytujeme riešenia pre trvalo udržateľnú výživu plodín ako i iné ekologické riešenia, ktoré sú nevyhnutné pre rastúcu svetovú populáciu. Vďaka dlhoročnej spolupráci s organizáciou ENVI-PAK sme schopní v zmysle legislatívy hlásiť presné množstvo uvedených obalov a neobalových výrobkov. Sme taktiež vďační za ich profesionálny prístup a že nám vždy vedia pomôcť s našimi otázkami a požiadavkami. Veríme v ďalšej dlhodobej a kvalitnej spolupráci.
Borealis L.A.T Slovakia s.r.o.
Spoločnosť Rajo a.s. pristupuje k svojim produktom zodpovedne vo všetkých fázach ich životného cyklu, vrátane likvidácie odpadov z obalov. O spätný zber odpadoch z našich obalov a ich recyklácie na Slovensku sa stará Organizácia zodpovednosti výrobcov ENVI - PAK a.s.. Vďaka ich medzinárodnému zázemiu, stabilite a profesionalite máme garanciu, že si naše povinnosti plníme v súlade s platnou legislatívou Slovenskej republiky. Tiež si vážime, že spoločnosť ENVI - PAK na seba prebrala zodpovednosť za osvetu, vzdelávanie a propagáciu separovania odpadu medzi širokou verejnosťou.
Rajo a. s.