Digitálny zošit na Triedime.sk zožal obrovský úspech

Až 6739 platných súťažných vyplnení digitálneho pracovného zošita. Taká je bilancia súťaže s názvom Triedenie hrou organizovanej spoločnosťou OZV ENVI-PAK. Okrem vecných cien si žiaci základných a stredných škôl odniesli plno vedomostí z oblasti triedenia odpadov.

OZV ENVI-PAK totiž predstavil úplne novú vzdelávaciu pomôcku – 16-stranový pracovný zošit, ktorý učí, ako správne triediť odpad. Okrem printovej podoby vznikla aj jeho digitálna podoba na stránke Triedime.sk. S digitálnou verziou pracovného zošita ENVI-PAK pripravil súťaž, ktorej vyhodnotenie bolo symbolicky naplánované na Medzinárodný deň detí.

Výhercovia súťaže

Šimon Moravčík – ZŠ Ludrová – obec Ludrová

Nora Sepešiová – ZŠ Mierová 1 – mesto Strážske

Ema Mitrová – ZŠ Bernolákova ul. 1061 – mesto Vranov nad Topľou

Do súťaže sa mohli zapojiť všetky deti základných a stredných škôl Slovenska v čase od 16. mája do 1. júna 2017 do 10:00 hod. Podmienkou bolo vyplnenie deviatich súťažných úloh pracovného zošita a vyplnenie kontaktného formulára. Každý z nich sa mohol do súťaže zapojiť viackrát a tým zvýšiť svoju šancu na výhru.

O čo sa hralo?

Nebolo nutné získať plný počet „zelených bodov“, ale prejsť všetkými úlohami, pretože výhercovia boli 1. júna losovaní. Traja šťastlivci získali športovú výbavu na leto (skateboard, bedmintonový set, stolnotenisovú súpravu, volejbalovú loptu a loptu na vodné pólo, frisbee a kvôli správnemu pitnému režimu i športovú fľašu na vodu), každý v hodnote 50 €. Najväčším benefitom však zostávajú hlavy plné vedomostí. ;)

V priebehu sedemnástich hracích dní sa do súťaže zapojili tisícky účastníkov. Platných súťažných vyplnení bolo v deň vyhodnotenia neskutočných 6739. Dúfame, že detí, ktoré budú vypĺňať pracovný zošit, bude pribúdať aj po skončení súťaže. A nielen detí. Podučiť sa môžu aj dospelí.

Triedenie hrou